TRENRU
 
   
  DİĞER WEB SİTELERİMİZ
  hermetikbaca.com | hermetikkombi.net | kombibacasi.net
 

Paslanmaz çelik baca Montajı

  Çelik baca sistemnin montajı esnasında en iyi performansı sunabilmesi için, tüm parçaları tam kadroyla, orjinal parçalarıyla ve deneyler sonucunda belirlenen ölçülere uygun olarak kullanınız.

  Bina dışı montajlarda iskele veya vinç gibi araçlar kullanılmaktadır. İlk olarak çelik bacamızın geçeceği yerler işaretlenmek suretiyle, taşıyıcı sehba konumu tespit edilerek işaretlenir.

  Bacanın en üst tarafından, monte edilecek çelik baca sisteminin düzgün bir şekilde tamamlanması adına, terazi uzatılır. Bacanın düz olup olmadığı anlaşıldıktan sonra, çelik baca taşıyıcı sehbası monte edlir. Taşıyıcı sehba üzerine yoğuşma temizleyici boru TEE monte edilir. Daha önce belirlenen ölçülerde sabitleme kelepçeleri çelik bacamızın monte edilceği kısımlara sabitlenir. Çelik boruların montajı sırasında, aradaki mesafeye yüksek hassasiyet gösterilmelidir. Borular birbirlerine bağlandıktan sonra tepe noktasına yalıtım kesici bağlanır, üstüne de baca şapkası eklenir.

Paslanmaz çelik bacanızı mutlaka servisine yaptrınız, kombiniz kadar önemli ve can sağlığınız açısından gerekli bir parçayı güvenemeyeceğiniz ellere bırakmak istemezsiniz.


 

Dipnot: www.hermetikkombi.net adlı sitemizdeki Hermetik kombi özellikleri ve şeması başlıklı konuya baktınızmı ?

KOMBİ ve DOĞALGAZLA İLGİLİ BİLMENİZ GERKENLER

DUYURULARIMIZ

  Doğalgaz Hesaplı Enerji Neden Yoğuşmalı Kombi seçmeliyim ?
  Kaç Adet Kombi Çeşidi Var Yoğuşmalı Kombi Nedir
  Kombi Çalışma Prensibi Kombi Sürekli Açık Kalsa Ne Olur ?
  Kaskad Sistemi Nedir? Kombi Seçiminde Dikkat edileecekler
  Kombi ve Tesisatın Bakımı Nasıl Yapılır Doğalgaz Faturanız Yüksekmi Geliyor ?
  Kombide Enerji Vermliliği Nedir ? Hermetik Kombi Özellikleri ve Şeması
 

Fabrika: Yakacık mah. 3590 cad. 3589 sok. No:4 Yenimahalle/ANKARA - Tel: +90 312 396 77 57 | +90 312 396 77 87 | +90 312 310 19 74 | +90 312 310 80 73