TRENRU
 
   
  DİĞER WEB SİTELERİMİZ
  hermetikbaca.com | hermetikkombi.net | kombibacasi.net
 

Kombi kullanırken nelere dikkat edilmelidir ?

   Bacalı kombiler biraz daha hermetik kombilerden daha tehlikeli kombiler olarak nitelendirilir, bacanın sağlam yere bağlanması gerekiyor. Özellikle bacanın sağlamm olması gerekiyor, kontrolünün yapılması gerekiyor. Bacalı cihazlar buraya bağlanacak, bacalı cihazlar asla yatak odası veya çocuk odasına konulmaz, muhakkakki mutfağa veya ferdi bacası olan yerlere bağlanmalıdır, hermetik kombiler genelde heryere bağlanabiliyor ve bunların tehlikesi çok daha az neredeyse yok gibi, buna göre önlemler alınmıştır kombilerde.

   Özellikle bacalı cihazları lodos, poyraz gibi yüksek esen rüzgarlarda çok daha dikkatli kullanmak grekiyor, daha çok onları dinlemek gerekiyor, hermetik kmbiler için rüzgarın yönü hızı farketmiyor.

   Kombilerin sürekli açık durup durmaması hakkında, bundan 10 yıl önceki teknolojiler olsa diyebilirzki belirli tehlikeler ortaya koyabilir fakat yeni teknoloji kombilerde gaz bloğu ona göre çalışmaktadır, ve cihazın içinde kesinlikle doğalgaz yanımı olmuyor, siz anca çeşmenizi açacaksınız ve hava sıcaklığı belirli bir dereceye düşecekki ve kombiniz bunu algılayacakki çalışabilsin.

 


 

Dipnot: www.hermetikkombi.net adlı sitemizdeki Hermetik kombi özellikleri ve şeması başlıklı konuya baktınızmı ?

KOMBİ ve DOĞALGAZLA İLGİLİ BİLMENİZ GERKENLER

DUYURULARIMIZ

  Doğalgaz Hesaplı Enerji Neden Yoğuşmalı Kombi seçmeliyim ?
  Kaç Adet Kombi Çeşidi Var Yoğuşmalı Kombi Nedir
  Kombi Çalışma Prensibi Kombi Sürekli Açık Kalsa Ne Olur ?
  Kaskad Sistemi Nedir? Kombi Seçiminde Dikkat edileecekler
  Kombi ve Tesisatın Bakımı Nasıl Yapılır Doğalgaz Faturanız Yüksekmi Geliyor ?
  Kombide Enerji Vermliliği Nedir ? Hermetik Kombi Özellikleri ve Şeması
 

Fabrika: Yakacık Köyü 2. Cad. 19. Sk No:18 Yenimahalle/ANKARA - Tel: +90 312 396 77 57 | +90 312 396 77 87 | +90 312 310 19 74 | +90 312 310 80 73