TRENRU
 
   
  DİĞER WEB SİTELERİMİZ
  hermetikbaca.com | hermetikkombi.net | kombibacasi.net
 

Çelik Baca Sistemleri

Paslanmaz çelik baca sistemleri katı, sıvı ve doğal gaz enerjisi harcayan cihazlarda kullanılmaktadır. En iyi kalite muf özelliği sayesinde en iyi sızdırmazlık özelliğine sahiptir

PASLANMAZ ÇELİK BACALAR'da Yakıt kullanımında en iyi sonucu alabilirsiniz., Yakıtın yanma esnasında oluşturabileceği çevre kirliliği riski de minimuma indirgenir.

Çelik baca sistemleri, Sıcaklık geçirgenliği minimum seviyede olduğu için, yanma sırasında en iyi performansı sağlamaktadır.

Bunların dışında çelik baca sistemlerimiz estetik ve her türlü dış cepheye uyum sağlayabilen yapısıyla, binalarınızın görünümünü bozmaz. Adaptasyon ve kurulum kolaylığından dolayı, montaj masraflarını da azalttığı için ayrıca tercih sebepleri arasındadır.

 MONTAJ
  Çelik baca sistemnin montajı sırasında en iyi performansı gösterebilmesi için, tüm parçaları eksiği olmadan, tam olarak, orjinal ve deneyler sonucunda belirlenen ölçülere uygun olarak kullanınız.

  Bina dışı montajlarda iskele veya vinç gibi aletler kullanılmaktadır. İlk olarak çelik bacamızın geçeceği yerler işaretlenmek suretiyle, taşıyıcı sehba konumu tespit edilerek işaretlenir.

  Bacanın en üst tarafından, monte edilecek çelik baca sisteminin düzgün bir şekilde tamamlanması adına, terazi uzatılır. Bacanın düz olup olmadığı anlaşıldıktan sonra, çelik baca taşıyıcı sehbası yerleştirilir. Taşıyıcı sehba üzerine yoğuşma temizleyici boru TEE yerleştirilerek. Daha önce belirlenen ölçülerde sabitleme kelepçeleri çelik bacamızın monte edilceği kısımlara sabitlenir. Çelik boruların montajı sırasında, aradaki mesafeye yüksek hassasiyet gösterilmelidir. Borular birbirlerine bağlandıktan sonra tepe noktasına yalıtım kesici bağlanır, üstüne de baca şapkası eklenir.

Çelik bacalar tüm bu özelliklerinin yanında, korozyona karşı hassasiyeti ve dayanıklılığı, pürüzsüz yüzeye sahip oluşu, kolaş kullanılabilirliği, hafif olması gibi fiziksel özellikleriylede kullanımı oldukça rahatlatmaktadır.


 

Dipnot: www.hermetikkombi.net adlı sitemizdeki Hermetik kombi özellikleri ve şeması başlıklı konuya baktınızmı ?

KOMBİ ve DOĞALGAZLA İLGİLİ BİLMENİZ GERKENLER

DUYURULARIMIZ

  Doğalgaz Hesaplı Enerji Neden Yoğuşmalı Kombi seçmeliyim ?
  Kaç Adet Kombi Çeşidi Var Yoğuşmalı Kombi Nedir
  Kombi Çalışma Prensibi Kombi Sürekli Açık Kalsa Ne Olur ?
  Kaskad Sistemi Nedir? Kombi Seçiminde Dikkat edileecekler
  Kombi ve Tesisatın Bakımı Nasıl Yapılır Doğalgaz Faturanız Yüksekmi Geliyor ?
  Kombide Enerji Vermliliği Nedir ? Hermetik Kombi Özellikleri ve Şeması
 

Fabrika: Yakacık Köyü 2. Cad. 19. Sk No:18 Yenimahalle/ANKARA - Tel: +90 312 396 77 57 | +90 312 396 77 87 | +90 312 310 19 74 | +90 312 310 80 73